Popis objektu


„Gracia“ je nově zrekonstruovaný objekt, umístěný ve větší zahradě, jež sousedí s lesem a se zahradami. Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu města Brna – Líšeň, která se přímo nabízí pro mnohá využití (viz "Turistika, cykloturistika"). Naše ubytování je ideální jak pro jednotlivce, tak i pro rodinu či menší skupinu do 6 osob.

Díky tomu, že jsme menší penzion, si můžeme dovolit Vám nabídnout zázemí rodinného typu. V našem penzionu se budete cítit vždy velmi dobře. Ubytování v Brně - Líšni Vám zpříjemníme a vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Doporučujeme vlastní přezůvky.


Přízemí: 

Vstupní prostor, dobře vybavená kuchyňka s 1 lůžkem (lednička, el. trouba, mikrovlnná trouba, dvoukolový vařič, rychlovarná konvice, apod.). Samostatné WC, sprcha.


Patro:

Krásný, prostorný, dřevem obložený pokoj, jehož atmosféru dotváří stylový krb a 5 zajímavě uspořádaných lůžek (dvoulůžko, 1 lůžko na vyvýšeném místě s výhledem na terasu a zahradu, pohodlná válenda s výsuvným lůžkem). Všechna okna skýtají milý pohled do zahrady nebo lesa. Z tohoto pokoje vedou dveře na terasu s posezením.

Součástí vybavení je také internet a televizní přijímač.


Parkoviště 

V areálu je parkoviště pro několik aut i jízdních kol. Je chráněn plotem a zamykatelnou bránou, takže bezpečí majetku je zajištěno. V noci a v době nepřítomnosti je celý objekt střežen hlídacím psem.


Ubytování zvířecích mazlíčků není možné.